Turniej piłkarski we Florynce

Czytaj więcej: Turniej piłkarski we Florynce16 lutego, pierwszego dnia ferii odbył się I Turniej Piłki Halowej poświęcony pamięci Eugeniusza Totosia, współzałożyciela i działacza Klubu Sportowego "Polany-Berest". Zawody rozegrano w Szkole we Florynce, skąd pochodzą najmłodsi stażem zawodnicy, trzeba wspomnieć że chłopcy i również dziewczęta z Florynki grają w piłkę zaledwie od czterech miesięcy.

Czytaj więcej: Turniej piłkarski we Florynce

Karnawał w KSPB

 

Czytaj więcej: Karnawał w KSPB12 lutego  w  "tłusty czwartek"  odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z klubu sportowego KS "Polany -Berest". Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy na świetlicy w Domu Ludowym w Bereście swoją obecnością zaszczyciła nas pani Sołtys Bożena Zysek; obecny już był również Prezes Klubu pan Janusz Nowak - główny organizator zabawy. Zaczęły również przybywać pierwsze mamy, które przynosiły ze sobą smakołyki dla naszych pociech. Po godzinie 15 można już było usłyszeć pierwsze dźwięki muzyki, którą grał zaproszony na tę okoliczność DJ "RAFI". 

Czytaj więcej: Karnawał w KSPB

Turniej Mikołajkowy w Stróżach

Czytaj więcej: Turniej Mikołajkowy w StróżachW turnieju wzięła udział najmłodsza drużyna Szkółki Piłkarskiej Klubu "Polany-Berest" (roczniki 2007 i 2008). Trenerem młodej ekipy jest Stanisław Szpyrka. Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze a cała impreza była niezwykle udana. Można o niej przeczytać na stronie: www.akademiakolejarz.pl, tam też znajdziemy więcej zdjęć. U nas na gorąco relacja Wioli Wójcik, która jest mamą najmłodszego piłkarza w drużynie - Antka (2009):

"Wrażenia są niesamowite, zwłaszcza że byłam na pierwszym turnieju w którym grał Antek. Mimo, że był chory sam wstał o szóstej rano - nie można było nie pojechać. Antek przeżywa to bardzo, opowiada wszystkim, a w czasie turnieju po każdym meczu musieliśmy dzwonić do taty do Niemiec i zdawać relację ze wszystkiego, co działo się na boisku.

Czytaj więcej: Turniej Mikołajkowy w Stróżach

Co nowego w KSPB?

Czytaj więcej: Co nowego w KSPB?Jak poinformował nas Prezes Klubu "Polany-Berest" pan Janusz Nowak w najbliższym czasie planowane są dwie imprezy. Pierwsza to zabawa karnawałowa dla dzieci, która odbędzie się w najbliższy czwartek; drugą jest turniej piłkarski na sali we Florynce. Rozegrany on zostanie 16 lutego, w pierwszy dzień ferii, a weźmie w nim udział blisko 100 młodych piłkarzy z Berestu, Czyrnej, Florynki, Koniuszowej, Piorunki i z Polan.

Czytaj więcej: Co nowego w KSPB?

KSPB - minął kolejny rok

Czytaj więcej: KSPB - minął kolejny rokNa początku roku, w styczniu znowu nastąpiły zmiany w Klubie "Polany-Berest" - wybrano nowe władze. Nowy Zarząd z nowym Prezesem panem Januszem Nowakiem kontynuował w tym roku prace z grupami piłkarskimi dla najmłodszych ale poza tym powstało kilka nowych inicjatyw i pojawiło sie kilka nowych pomysłów na szerszą niż dotychczas działalność. Miało miejsce pierwsze wyjazdowe zgrupowanie dla zawodników, powstała grupa cheerleaderek oraz odbyły się: pierwszy turniej piłkarski dla dziewcząt oraz pierwsza impreza biegowa.

Czytaj więcej: KSPB - minął kolejny rok